2026. június 22. 23:28
Láttam már jópár produktivitási módszertant, de valahogy az az érzésem, hogy fejük tetejére vannak állítva: sok ilyen rendszer azzal foglalkozik, hogy hogyan tudod rendszerezni, rendben végrehajtani a feladataidat, de azzal nem, hogy honnan lesz energiád minderre.
Nekem most ez a “hogyan töltődjek fel?” kérdés lényegesen égetőbbnek tűnik.