Ugrás a tartalomra

2026. június 22. 23:28

Láttam már jópár produktivitási módszertant, de valahogy az az érzésem, hogy fejük tetejére vannak állítva: sok ilyen rendszer azzal foglalkozik, hogy hogyan tudod rendszerezni, rendben végrehajtani a feladataidat, de azzal nem, hogy honnan lesz energiád minderre.

Nekem most ez a “hogyan töltődjek fel?” kérdés lényegesen égetőbbnek tűnik.

Adamek Zoltán aka Scor
Szerző
Adamek Zoltán aka Scor
Egy szoftverfejlesztő Vácról, aki a Deligo-nak dolgozik, mint senior Python engineer. Érdekli a zenekészítés, zongorázás, szintetizátorok, az Ableton, DAWless zenélés, a szofterfejlesztés és még ezer más dolog.

Érdekes volt ez a bejegyzés?

Ha van bármi, amit hozzáfűznél, szívesen hallanék róla 🙂 Ha van kedved, írj egy emailt!

Ha megosztanád másokkal, azért is hálás lennék: