Ugrás a tartalomra

Gran Turismo 7, de csodás

Pár hónapja vettem egy PS5 Prot, és az egyik első játék, amit megszereztem hozzá, az a Gran Turismo volt. Nem kellett csalódnom.

A PS Vitát leszámítva (amit még anno New Yorkban vettem egy Book-Offban használtan), még nem volt PlayStationöm. Emiatt a Gran Turismos emlékeim is ilyen PS1-es első részig nyúlnak vissza. Nyilván az egy teljesen más világ volt, semmi értelme nem lenne összehasonlítani a GT7-tel, de az nagyon beragadt, hogy a Gran Turismo egy rendesen megcsinált autós játék. Közben időről időre volt, hogy leültem szimulátorozni, utoljára komolyabban a RaceRoommal, de az valahogy mindig is bennem volt, hogy ha egyszer lesz egy PS-em, muszáj lesz hozzá GT-t venni, és így is lett 🤣

Annyira jó a GT7. Átüt rajta, hogy akik összerakták, tényleg oda-vissza vannak a kocsikért, meg az autósportért. Az egy dolog, hogy megtalálsz benne rengeteg autót mindenféle kategóriában, de maga a versenyzés köré épített játékmechanikai dolgok is zseniálisan meg vannak oldva:

  • Van egy kávézó, ahol kapod a feladatokat “étlapként”, hogy pl. ezen a három pályán egy adott géposztályban legyél benne az első háromban, és akkorcy kapsz valami nagyobb jutalmat. A kávézóban csak úgy fel-felbukkannak autótervezők, akik elmondanak egy pár érdekességet az autódról, amit a kávézó előtt hagytál.
  • Van egyfajta múzeum funkció, amivel az autóversenyzés és a Gran Turismo történelmét nézheted végig kommentárral.
  • A single player módban levő AI versenyzők, amennyire értem, a nevesebb való életbeli Gran Turismo játékosok avatarjai. Olyan is volt most, hogy az egyik (single player) versenyben láttam egy magyar srác nevét, aki utána egy másik, online time trial versenynél (ahol ugye igazi humanoidok ellen mész) vezette a toplistát.
  • A PS5 kontrollere nagyon jól alkalmas ilyen játékok irányítására, nagyszerű a force feedback, élvezem hogy a kontrollerből is jön hang, és kifejezetten vicces marhaságokat is raktak a játékba (pl. olajcsere funkciónál érzed a kontrollerből, ahogy blugyog az olaj, hatalmas poén).
  • Szép a grafika (nyilván…) és jók a versenyzés közben használható kameranézetek; adom az extra segítségeket is, mint a radar.
  • Gyakorláshoz, pálya memorizáláshoz minden korábban látott szimulátorban hiányoltam, hogy nem lehet a pálya egy rövidebb szegmensét külön gyakorolni. Na, itt lehet, Circuit Experience módban így részenként begyakorolhatod a pályát, és minden szakaszhoz látod a szintidőket, amit teljesíteni kellene. Komolyan veszi a játék, hogy segítsen javítani a képességeidet!
  • Nagyon durván szét lehet customizálni az autót, és itt is bejön az a tisztelet, ami annyira tetszik ebben a játékban: ha le akarod festeni az autót, persze, választhatsz bármilyen színt is, DE ha nagyon autentikus akarsz lenni, tudsz választani az autó gyártója által használt festések közül. Amúgy ha szereted az autódat kicsicsázni, bajban leszel, mert itt napokat el lehet tölteni ezzel.
  • Single playerben is vannak kihívások, pl. nagyobb géposztályokban kifejezetten szeret szivatós versenyeket berakni. Pl. 10 körös verseny gyorsított gumikopással és üzemanyaghasználattal (hogy muszáj legyen legalább egy boxkiállást csinálni), ahol a 9. körben elkezd szakadni az eső, meg ilyenek.
  • Van zene a játékban nyilván, mindenféle stílusban, de alapból vissza van véve a hangereje úgy, hogy az autó hangjait jobban halljad. Ezt persze átállíthatod, ha nem tetszik.

Már úgy is élmény az egész, hogy el se kezdtem még rendesen online játszani.

Még egy vicces feature, hogy van egy fullos fotó mód, ahol a kocsijaidat beállíthatod mindenféle valós életbeli helyszínekre, álló és mozgó helyzetben egyaránt…

…akár driftelve is, ahol még a kerékfüst mérete, színe stb. is állítható:

Úgy érzem, elég sok órát fogok még ebbe a játékba rakni.